LZS LIDER Złotowo - SKF Kunki 2:1 (2:0)

W niedzielę (19 kwietnia) na boisku sportowym w Złotowie odbyło się spotkanie XVII kolejki B-klasy pomiędzy miejscowym LIDEREM a siódmą obecnie siłą rozgrywek SKF Kunki.

W pierwszej części gry podopieczni Marcina Licznerskiego byli drużyną skuteczniejszą co znalazło odzwierciedlenie w wyniku. Po bramkach Roberta Kaczyńskiego (19') oraz Mateusza Żmijewskiego (40') prowadzili 2:0.

Po zmianie stron, mimo kilku dogodnych sytuacji, zawodnicy LIDERA nie zdołali już pokonać golkipera gości. Sztuka ta udała się za to graczom z Kunek, którzy w 83 minucie gry zdobyli kontaktową bramkę. Był to jedyny gol w II części gry i kolejne, jakże ważne trzy punkty, trafiły na konto teamu ze Złotowa.

SKŁAD LIDERA Złotowo w meczu z SKF Kunki
Łukasz Szechlicki, Adrian Andrzejczak, Mateusz Erdman, Paweł Jurkiewicz, Robert Kaczyński (80’ Mateusz Zalewski), Mateusz Kruszewski (90’ Patryk ZdrojewskI), Łukasz Licznerski (70’ Dawid Galiński), Szymon Licznerski (60’ Jacek Żmijewski), Łukasz Mróz, Cezary Sadowski, Mateusz Żmijewski

GALERIA ZDJĘCIOWA - serwis internetowy e-lubawa