LIDER Złotowo - PŁOMIEŃ Turznica 1:3 (1:2)

W niedzielę (24 maja) o godzinie 13:00 na boisku sportowym w Złotowie odbyło się spotkanie XXII kolejki B-klasy pomiędzy LIDEREM Złotowo a PŁOMIENIEM Turznica.

Mecz zapowiadał się niezwykle ciekawie, gdyż na placu boju spotkały się ekipy bezpośrednio kandydujące do awansu do A-klasy.

Pierwsza bramka wpadła dopiero w 36 minucie gry po strzale zawodnika gości Arkadiusza Ziółkowskiego. Niespełna 120 sekund później Mateusz Kruszewski zdobył gola wyrównującego. Radość licznie zgromadzonych kibiców nie trwała jednak długo gdyż jeszcze przed przerwą ponowie dał o sobie znać Arkadiusz Ziółkowski, strzelając drugą bramkę.

Po zmianie stron podopieczni Marcina Licznerskiego ruszyli do odrabiania jednobramkowej straty. Niestety tego dnia defensywna PŁOMIENIA nie dała się już więcej pokonać, a przysłowiową kropkę nad i w 89 minucie postawił Adrian Sadowski.

Ekipa PŁOMIENIA Turznica wróciła na fotel lidera B-klasy Grupa 4. Ma ona jednak przed sobą jeszcze przymusową pauzę. Sprawa awansu do A-klasy jest w dalszym ciągu otwarta.