LIDER Złotowo - JEZIORAK Iława - ZAPOWIEDŹ

W niedzielę (07 czerwca) o godzinie 13:00 w Złotowie odbędzie się spotkanie w ramach XXIV kolejki B-klasy pomiędzy LIDEREM Złotowo a ITR JEZIORAK Iława. Zdecydowanie mecz wysuwa się jako hit tej kolejki.

OSTATNIE WYNIKI

LIDER Złotowo zremisował 2:2 w poprzedniej kolejce z WICHREM Gwiździny, czym bardzo skomplikował sobie sprawę awansu do A-klasy. Z kolei JEZIORKA Iława pewnie pokonał SKF Kunki 3:0.

HISTORIA

Dotychczas obydwie ekipy tylko raz miały przyjemność zmierzyć się ze sobą. 02 listopada ubiegłego roku w Iławie LIDER Złotowo wygrał 2:1. Bramki dla reprezentantów Gminy Lubawa zdobyli wówczas Adrian Andrzejczak (39') oraz Mateusz Żmijewski (93'), dla JEZIORAKA Tomasz Kaszlewicz (83').

PODSUMOWANIE

Dla jeden i drugiej drużyny jest to mecz o wszystko. Tylko zwycięstwo może jeszcze przedłużyć szansę którejś z ekip na awans. Trudno wskazać faworyta. Wszystko zweryfikuje boisko.

Spotkanie poprowadzi sędzia III ligowy Patryk Kępka.