LIDER Złotowo - ISKRA Narzym - zapowiedź

Już w najbliższą sobotę (tj. 22 sierpnia) o godzinie 17:00 w Złotowie po raz pierwszy o ligowe punkty na poziomie A-klasy powalczą zawodnicy LIDERA. Rywalem podopiecznych trenera Pawła Jurkiewicza będzie ISKRA Narzym.

W poprzednim sezonie zespół gości uplasował się na IX pozycji w ligowej tabeli gromadząc 23 punkty (7 zwycięstw, 2 remisy, 13 porażek). Jest to z pewnością bardzo doświadczona ekipa, która przez kilkanaście lat rywalizowała na szczeblu klasy okręgowej.

Skład zespołu LZS LIDER Złotowo w porównaniu z poprzednim sezonem rozgrywkowym uległ drobnym zmianom. Do drużyny dołączyli Radosław Szulc, Michał Andrzejczak (obaj MLKS MOTOR Lubawa), Bartosz Kowalski (wolny zawodnik) oraz Dominik Kempkowski (LZS AVISTA Łążyn). Z kolei z klubu do MLKS MOTOR Lubawa na zasadzie rocznego wypożyczenia odszedł Mateusz Kruszewski.

Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska - Sadłowski T., Krystkiewicz G., Andryszczyk G.