LIDER Złotowo - ISKRA Narzym 2:4 (2:2)

W sobotę (22 sierpnia) na boisku sportowym w Złotowie odbyło się pierwszy, historyczny mecz zespołu LZS LIDER Złotowo w rozgrywkach A-klasy. Rywalem podopiecznych trenera Pawła Jurkiewicz była ekipa ISKRY Narzym.

Przed spotkaniem Pan Józef Obrębski Członek Zarządu W-MZPN wręczył pamiątkowy puchar za awans zespołu LIDERA Złotowo do A-klasy.

Sam mecz zaczął się idealnie dla gospodarzy. Już w 2 minucie gry Mateusz Erdman mocnym strzałem za pola karnego daje prowadzenie LIDEROWI. Niestety goście szybko zadali dwa ciosy. W 8 minucie wyrównał Krzysztof Nadarzyński, 60 sekund później na prowadzenie Narzym wyprowadził Michał Rynkowski. W I części gry padł jeszcze jeden gol. Kapitalnym strzałem zza pola karnego popisał się Michał Andrzejczak i do przerwy na tablicy widniał wynik 2:2.

Po zmianie stron tempo spotkania nieco opadło i do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy gości, którzy jednak długo nie mogli sforsować solidnie grającej defensywy LIDERA. Sztuka ta udała im się dopiero 85 minucie po strzale głową Grzegorza Gutkowskiego. Na 4:2 podwyższył jeszcze w samej końcówce Krzysztof Bęcławski i ostatecznie mimo dobrego początku trzy punkty powędrowały na konto zawodników ISKRY Narzym.